باربری و اسباب کشی در محمودآباد

چند ترفند برای اسباب کشی راحت را قرار دهیم تا یادآور و کمکی باشد برای همه عزیزانی که قصد دارند، راهکارهای جا به جایی آسان اثاثیه منزل  را یاد بگیرند و اسباب کشی موفقیت آمیز و به موقع را تجربه نمایند. پس با ما همراه باشید و با فوت و فن اسباب کشی آسان شوید.

۱- بر اعصاب خود مسلط باشید و از سختی کار نترسید

اگر جا به جایی را امری سخت و طاقت فرسا تلقی کنید ، سختی کار شما چند برابر می شود. مثبت نگر باشید و به خود بقبولانید که بهترین و آسان ترین تجربه جا به جایی اثاثیه را خواهید داشت. آسوده خاطر باشید ، چرا که شما با مطالعه این متن راه کارهای جا به جایی آسان اثاثیه منزل   را آموخته اید.

۲- خانه تازه را تمیز نمایید

قبل از اسباب کشی به منزل تازه بروید و همه جای آن را پاک و تمیز نماید. تا در موقع اسباب کشی چیدمان اثاثیه منزل در کمترین زمان و به بهترین شیوه ممکن  شود.

 

۳- لیستی از وسایلی که دارید تهیه نمایید

لیستی از همه وسایل خود تهیه کنید. از روی لیست خود مشخص کنید که چه نوع مواد بسته بندی در خانه دارید و نیاز نیست از بیرون تهیه کنید و چه موادی را لازم دارید که از باربری ها و سایر مکان ها تهیه نمایید.

۴- نوع مواد بسته بندی و خدمات دریافتی را مشخص کنید

از روی لیست خود تعیین کنید که چه خدماتی را خودتان از عهده اش برمی آید چه کارهایی از عهده شما خارج است و باید به کاردان بسپارید. برای نمونه شاید کار شما وقت و تخصص کامل برای بسته بندی را داشته باشید و بخواهید کار حمل و نقل اثاثیه را به نیروی متخصص باربری بسپارید.شاید هم وقت و توان لازم در دسترس شما نباشد

و بخواهید کار بسته بندی اثاثیه در منزل را به نیروهای خبره اتوبار بسپارید. پس از قبیل نوع مواد بسته بندی موردنیاز و نوع خدمت دریافتی  را مشخص نمایید. به این شیوه فوت و فن اسباب کشی راحت را به کار برده اید.

۵- وسایل به درد نخور و اضافه را حذف کنید

از روی لیست خود مشخص کنید ، چه وسیله ای را شما نیاز ندارید. دقت کنید که در آینده و رد یک موقعیت دیگر آیا آن وسیله برای شما کاربردی دارد. اگر امکان استفاده در موقعیتی دیگر برای شما وجود داشت ، آن را بسته بندی کنید

و در انباری منزل جدید نگهداری نماید. اگر کاربرد ندارد و بلا استفاده است ، یا ببخشید و یا بفروشید. اگر بازیافتی است آن را در سبد های اشیاء بازیافتی سر خیابان ها قرار دهید.

۶- در بسته بندی اشیاء شکستنی و حساس دقت کنید

یکی دیگر از فوت و فن اسباب کشی راحت استفاده از جعبه های مناسب و محکم برای بسته بندی است. جعبه های شما نباید بیش از اندازه بزرگ و سنگین باشد.

اگر جعبه شما بزرگ است ظروف شکستنی و حساس را در پارچه یا نایلون بپیچید. برای جلوگیری از ریخت و پاش بهتر است بخشی از پوشاک و بخشی از ظروف شکستنی را در یک جعبه قرار دهید

لباس ها را به دور و بر اشیاء بپیچید. طوری که اشیا تکان نخورد و به هم برخورد نکنند. به این شیوه بخشی از پوشاک شما در داخل جعبه وسایل شکستنی جاسازی میشود

و نیاز به جعبه برای پوشاک کاهش می یابد. نایلون و مواد بازیافتی هم کمتر مصرف میشود. با این کار قدمی در راه حفظ طبیعت و محیط زیست بر می دارید.دقت داشته باشید روی جعبه ظروف شکستنی بنویسید ، احتیاط کنید ،  شکستنی است.

 

۷- از جعبه های رگال دار برای حمل پوشاک استفاده کنید

رگال موجود در جعبه های رگال دار کمک می کند پوشاک را با جا رختی از کمد بیرون آورده و در کارتون آویزان نمایید. استفاده از کارتون های رگال دار تا حدود زیادی در سرعت عمل شما تاثیر دارد.

۸- مراقب اشیاء عتیقه و قیمتی خود باشید

در باربری ها جعبه های محکم در اندازه های مناسب و مواد صنعتی چون خورده ریزه های فومی موجود است با استفاده از آنها بسته بندی و جا به جایی اشیا عتیقه مطمئن و بیخطر است. اگر از کارتون های مغازه ها برای حمل و نقل اشیاء عتیقه استفاده می کنید ،

اشیا را در حوله و پارچه های نرم بپیچید و کل فضای داخل کارتون را از پوشک نرم پر کنید. تا عتیقه جات شما آسیب نبیند.

۹- مواظب جواهرآلات و اشیاء قیمتی و ریز خود باشید

از دیگر فوت و فن اسباب کشی راحت این است که اشیاء بسیار قیمتی و جواهرآلات را از سایر وسایل جدا کنید و شخصاٌ آن را جا به جا نمایید. از جواهرآلات خود غافل نشوید و قرص و محکم از آنها نگهداری نمایید.

در هنگام جا به جایی اشیا قیمتی را خودتان حمل نمایید و قبل از چیدمان منزل از امنیت جواهرآلات خود مطمئن شوید.

۱۰-  جواهرآلات خود را تا پس از اسباب کشی به معتمد بسپارید

از جمله راهکارهای جا به جایی آسان اثاثیه منزل این است که برای حفظ جواهر و اشیاء بسیار قیمتی،  سپردن وسایل قیمتی چند روز قبل از اسباب کشی به شخصی معتمد و قابل اطمینان است. این شخص می تواند ، اعضای خانواده ، فامیل ، دوست یا   باشد.

۱۱- اسباب بازی ها را تفکیک و بسته بندی کنید

برای اسباب کشی کم خرج و بی دردسر ، بهتر است اسباب بازی کودکان را تفکیک نماید و در جعبه های محکم بسته بندی کنید. به این شیوه از آسیب دیدن اسباب بازی کودک خود پیشگیری می کند. و حس با ارزش بودن را به کودک خود القا می کنید.

 

 

۱۲- وسایل را تفکیک کنید

از جمله راهکارهای جا به جایی آسان اثاثیه منزل تفکیک وسایل و دسته بندی کردن آنها است. از قبل وسایل را دسته بندی کنید و وسایل هر مکان را درون جعبه های مناسب قرار دهید. جعبه های وسایل اتاق خواب ها را از جعبه های وسایل آشپزخانه جداگانه قرار دهید.

 

 

 

  برای مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید:


09113159377

 01132532829 

 

Template Design:Dima Group