خدمات حمل اثاثیه منزل

تماس با ما: 09113159377

هرگاه حرف از خدمات حمل اثاثیه منزل می شود بیشتر افراد به یاد ماشین باربری و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل می افتند. باید بدانید که خدمات حمل اثاثیه منزل تنها شامل تهیه ماشین باربری و جا به جایی اسباب نمی شود. شرکت ما با تجربه ای که در زمینه حمل اثاثیه منزل دارد خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که می داند بیشترین نیاز آنها در زمان اسباب کشی می باشد.

 

خدمات حمل اثاثیه

خدمات حمل اثاثیه شامل دو بخش خواهد بود. در اصل باید گفت که میتوانیم آن را به دو دسته تقسیم کنیم .

۱) خدمات حمل اثاثیه اداری (که در آینده به توضیح آن می پردازیم)

۲) خدمات حمل اثاثیه منزل ( که مورد بحث این مقاله است)

به طور کل در هر دو دسته از حمل اثاثیه، یه سری سلسله مراتب از کارها باید انجام شود. اولین مرحله که در حمل اثاثیه منزل باید مورد توجه قرار گیرد بسته بندی اصولی و ایمن اسباب است.

در طول مراحل انجام یک اسباب کشی انجام بسته بندی اسباب از بخش های بسیار مهم میباشد ، چون اگر بسته بندی به صورت اصولی و ایمن انجام شود، امکان آسیب دیدن اثاثیه در مراحل بعدی جا به جایی بسیار کاهش می یابد. بسته بندی باید با توجه به اسباب و در نظر گرفتن نوع جابه جایی و فاصله جا به جایی انجام شود. در مسافت های طولانی احتمال آسیب دیدن و فشار آمدن به اسباب افزایش می یابد، پس باید بسته بندی با توجه به نیاز هر جا به جایی انجام شود.

بعد از اینکه بسته بندی اصولی و ایمن برای جا به جایی انجام شد، باید اسباب به داخل 🚛 ماشین انتقال یابد . اینکه شما در چه طبقه ای از ساختمان هستید، منزل شما آسانسور حمل بار دارد یا خیر در مسئله تخلیه اسباب از منزل بسیار مهم است. در صورتی که شما اسباب بزرگ دارید باید به فکر تهیه تجهیزات مورد نیاز برای جا به جایی این اسباب باشید.

بهتر است در هنگام اسباب کشی ابتدا اسباب بزرگ از منزل خارج شود تا فضای خانه برای انجام کار باز شود و تخلیه منزل راحت تر انجام شود. 

همزمان با بیرون آمدن اسباب از خانه باید داخل ماشین مخصوص حمل بار چیده شود. این چیدمان باید اصولی باشد و مطمئن باشید که در بین راه اسباب و اثاثیه تکان نمی خورند و در عین حال به هم فشار نمی آورند. بهتر است در چیدمان اسباب داخل ماشین ابتدا اسباب بزرتر چیده شود و در بین آنها اسباب کوچکتر قرار گیرد تا از تمامی فضای ماشین به بهترین شکل استفاده شود.

علاوه بر این ، چیدن به این شیوه به تکان نخوردن اسباب در هنگام جا به جایی نیز کمک می کند. تکان نخوردن اسباب در هنگام حمل و نقل بسیار مهم است، بسیار مشاهده شده است که افراد از این موضوع آسیب دیده اند و اسباب آنها به هنگام جا به جایی از بین رفته است. 

بعد از چیدمان صحیح اسباب داخل ماشین باربری و انتقال آنها به منزل جدید باید این اسباب به داخل منزل جدید رفته و بسته بندی آنها باز شده و در جای مناسب خود چیده شود. بسیاری از شرکت ها این بخش از خدمات را به عهده خود مشتری می گذارد. 

 

به طوری کلی حمل اثاثیه منزل از یک محل به محل دیگه شامل ۵ بخش شد که به شرح زیر است:

۱- آماده سازی و ایمن سازی اثاثیه ، قبل از شروع بارگیری
۲- انتقال صحیح و اصولی وسایل به 🚛 ماشین حمل کننده
۳- چیدن صحیح و ایمن وسایل ، داخل🚛  ماشین حمل کننده
۴- پیاده کردن و انتقال وسایل به محل جدید با حفظ نکات ایمنی
۵- باز کردن بسته بندی وسایل و چیدمان آنها در منزل جدید

باربری در مازندران، باربری مازندران شوش،باربری مازندران اردبیل،آدرس باربری مازندران در تهران،باربری بابل،باربری ساری،باربری بابلسر،باربری آمل،باربری قائمشهر،اتوباربری در مازندران،باربری مازندران همدان،حمل اثاثیه منزل مازندران،باربری اطمینان بار مازندران،باربری شیرگاه،اسباب کشی قائمشهر،باربری دربابلسر،اثاث کشی بابلسر،حمل اثاثیه منزل مازندران،اثاث کشی تخصصی،اثاث کشی در بابل،اسباب کشی بابل،اثاث کشی در ساری،اسباب کشی ساری،باربری در محمودآباد،خدمات اسباب کشی و حمل ونقل در مازندران،شرکت باربری در مازندران،آدرس باربری در مازندران

 

Template Design:Dima Group